Dane osobowe
  1. Sławomir Plewa Grupa Obuwie jest administratorem danych osobowych Użytkowników w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm. – dalej „Ustawa”).
  2. Dane osobowe są przetwarzane wyłacznie przez Sławomir Plewa Grupa Obuwie w zakresie i celu dozwolonym przepisami prawa, w tym w celu zawarcia i wykonywania Umowy, a także wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych, gdy nie narusza to praw i wolności osoby której dane dotyczą oraz realizacji praw i obowiązków Grupa Obuwie wynikających z przepisów obowiązującego prawa, w tym działań marketingowych podejmowanych przez Grupa Obuwie zgodnie z przepisami prawa.
  3. Dane osobowe mogą być przekazywane, na zasadach określonych przepisami prawa, uprawnionym organom oraz biurom informacji gospodarczej, jak również, gdyby zaistniała taka potrzeba, instytucjom zajmującym się dochodzeniem należności, w tym przedsiębiorcom zajmującym się windykacją i obrotem wierzytelnościami i ich pełnomocnikom.
  4. Użytkownik ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne. W przypadkach, o których mowa w art. 23 ust. 4 i 5 Ustawy Abonent ma prawo wniesienia pisemnego żądania zaprzestania przetwarzania jego danych lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych w celach marketingowych lub wobec przekazywania jego danych osobowych innemu administratorowi danych.
  5. Wszelką korespondencję w sprawach przetwarzania danych osobowych należy kierować na adres: Sławomir Plewa Grupa Obuwie, ul. Łagiewnicka 39, 30-417 Kraków, z dopiskiem „Dane Osobowe”.
  6. Przy świadczeniu Usługi Grupa Obuwie posługuje się plikami „Cookies”. Polityka używania tego narzędzia przez Grupa Obuwie zawarta jest w regulaminie sklepu. 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl